Яndex
 
Rambler's Top100 => Щелкаем по этим иконкам несколько раз в день!!!!

Гарри Поттер:|Романтика в Хогвартсе aka Love in Hogwarts|

Объявление

Дата и время: Зима..Начались холодные ветряные дни.... Harry Potter: Romantic in HogwartsАдминистрация:
Чжоу Чанг
Джинни Уизли
Гарри Поттер
Jennifer Spellmen
Модераторы:
Эшли Эванс
Гермиона Грейнджер
Беллатриса Лейстрейндж
Ромильда Вейн
Погода: За окном падает снег......Для рекламщиков: Ник Реклама, пароль 12345
Действия в игре: Набор игроков!
title="Раскрути форум на РаДуЖнОм НаСтРоЕнИи!!КлиКаЙ)"> Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гарри Поттер:|Романтика в Хогвартсе aka Love in Hogwarts| » Наши дневники » ~дневик Герми~το ημερολογιο


~дневик Герми~το ημερολογιο

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

а ето мой дневничек....εδω θα γραφω τα μυστικα μου και τη γνομη για τους αλους!!!

Отредактировано Гермиона Грейнжер (2008-11-22 19:12:51)

0

2

25/11/08
  Ρε γαμοτο στα τελευτεα εχω την εντηποση οτι η Τζινη δεν με σημπαθη οχι απλα δεν με σημπαθη αλλα με μιση...Γιατι αραγε?
στεναχοριεμε για αυτο το λογο...Δεν ξερω κιωλας τι να κανω για το θεμα οτι θελω τον Χαρη....αλλα τα εχω με τον Κοκκινομαλη..............Ρε αυτος μαλλον δεν με θελει.. :'(

0

3

4/12/08
λοιπον το ευχαριστιεμε γιατι παλια δεν ιξερα ποιος ειναι ο λογος που δεν με θελει η κοπελια με το ονομα τζινη δεν με θελει εξετιας του χαρι γιατι ζιλεβει και καλα κανει γιατι μου αρεσει και γιατι ~ειμαι υπεροχη, νομηζω του τεριαζω,αν και διαφερουμε λιγακι στα σιμια~.......αντε οκ τα λεμε αυριο για να διαβασω και ολα τα υποληπα....

Отредактировано Гермиона Грейнжер (2008-12-06 15:12:58)

0

4

13.12.08
τιποτα το ιδιετερο δεν γινετε...ολο μαλακιες....οπως και στη πραγματηκη μου ζωη...με τον κωστα που τον θελω και δεν ξερω τι να κανω μεχρι τωρα λεω να πολεμισω....και εδω και εκει ποναω παρα πολυμε αυτο που γινετε αλλα δεν μπορω να κανω κατι αλλο....αντε φιλια και τα ξανα λεμε..

0

5

po re gamoto elipa kati merres kai twra den tous prolavenw...den 3erw kai ti mou ginete...meta apo olla auta sigoura o xari den 8a ginei dikos mou distixos(((
не пытайтесь прочитать все равно не поймете

0

6

Гречанка ты наша!))))))))))))(если тебе в дневе эта запись помешала,можешь удалить её)

0

7

κ ειμαι παλι εδω...вот блин я как Герми зайти не могу...да и ролки уже не существуей...

0


Вы здесь » Гарри Поттер:|Романтика в Хогвартсе aka Love in Hogwarts| » Наши дневники » ~дневик Герми~το ημερολογιο